Job offer description

Szeretnél autóipari projektet vezetni? Minőségügyi, logisztikai és termelési területen van már tapasztalatot? Ha a válasz igen, akkor jelentkezz és légy te is egy magas színvonalú nemzetközi anyavállalat tagja! Kamatoztasd tudásod, és szerezz további értékes tapasztalatokat!

PROJEKTVEZETŐ munkatársat keresünk!

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Új szerszám indítása (kivitelezések/gyártások/szerszám figyelemmel kisérése)
  • Termékmódosítások tanulmányozása, költségelőirányzat elkészítése és megvalósítása
  • Termelési transzferek (csoport/vevő) irányítása
  • Szériatermékek, -gyártás termelési téren
  • Előállítási árkalkulációk elvégzése
  • Kivitelezés (tervezési és fejlesztési fázisok előkészítése, APQP összeállítása a minőségüggyel együttműködve, FMEA megvalósítása, jegyzőkönyv vezetése az eljárásról, és a használt speciális gépekről)
  • Kommunikáció a vevőkkel
  • A folyamatok javítására való törekvés
  • módosításainak irányítása
  • Projektek gyártásban való alkalmazásának biztosítása, minőségügyi, logisztikai, és

Azt várjuk Tőled, hogy:

  • mérnök, vagy technikusi végzettséggel rendelkezz,
  • aktív, magabiztos angol és/vagy francia nyelvtudásod legyen írásban és szóban is egyaránt,

Előny, ha:

  • jártas vagy az autóipar területén vagy tudod hasznosítani a műanyagipari tapasztalatodat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Cafatéria és bejárás támogatás,
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikus csapatban.

Munkavégzés helye:

Jász-Nagykun-Szolnok megye

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Very good
  • Hungarian
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:

About company

A Work Force Kft. több mint 10 éve az az innovatív és megbízható munkaerő-kölcsönző cég, amely több éves tapasztalatával és hatékony megoldásainak köszönhetően megbízható munkavállalókat biztosít Ügyfelei számára. Társaságunk, mind filozófiájában mind pedig szolgáltatásaiban a legnagyobb ügyfél elégedettségre törekszik. Sikerünk kulcsa, hogy minden esetben rugalmas, gyors és a Megbízóink… Find out more