Job offer description

Projektvezető (építőipar)Munkahely: Debrecen

Feladatok

  • Közműépítési projekt (gáz, víz szakirány) teljes körű megvalósítása, saját kapacitások, valamint alvállalkozók igénybevételével
  • A kivitelezés minőségének és a technológiai követelmények ellenőrzése
  • Projektfolyamatok irányítása és követése az előírt folyamatnak megfelelően
  • Projektek műszaki és pénzügyi ütemtervének elkészítése és nyomon követése
  • Teljes projekt csapat munkájának koordinálása
  • Kiviteli-és megvalósulási dokumentációk elkészítése
  • Megbízóval történő teljes körű és folyamatos kapcsolattartás
  • Beszállítókkal és társterületekkel való együttműködés
  • Munkák helyszíni irányítása
  • Alvállalkozók koordinálása

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Több éves projektvezetői tapasztalat közműépítés területén
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Önálló munkavégzés

Előnyök

  • Érvényes felelős műszaki vezetői jogosultság (MV-GO, MV-VZ)

Munkaidő

Teljes munkaidő (8 órás)

A cégről

Magyar tulajdonú, nagy múltú építőipari vállalat.

Amit kínálunk

  • Kiemelt juttatások
  • Gépkocsi, munkavégzéshez szükséges egyéb eszközpark
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Szakmai kihívások

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Angol - Felső
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is required
Language skills:
  • English
  • Very good
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

A Pannon-Work csoport egy teljes toborzási szolgáltatást nyújtó, képzett és folyamatosan rendelkezésre álló csapatból áll, akik a lehető legjobb teljesítményt nyújtják. Országos irodahálózattal rendelkeznek, 17 hazai és 2 külföldi (Bécs, Szabadka) kirendeltségen várják ügyfeleiket.Cégük 30 éves tapasztalattal rendelkezik, több mint négyezer kölcsönzött munkavállalót foglalkoztatnak.&nbsp… Find out more