Job offer description

ÁLLÁSAJÁNLAT

A B. Braun a világ egyik vezető egészségügyi termékeket gyártó és forgalmazó vállalata. A cégcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó B. Braun Medical Kft., a termékek értékesítését végző B. Braun Trading Kft. és a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt. képviseli. A három cég mintegy 2000 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője. Gyöngyösi gyárunkba keresünk új munkatársat:

PROJEKTMÉRNÖK

Feladatok

  • Projektek előészítése
  • Projekt terv készítés, kockázatok elemzése, aláírás, nyomonkövetés,
  • Projektek teljes körű menedzselése (ütemtervnek megfelelő végrehajtás felügyelete, változások nyomonkövetése),
  • Jegyzőkönyvek,- beszámolók készítése,
  • Felmerülő problémák kezelése, illetve eszkalációja,
  • Új termékek,- termékmódosítások bevezetése,
  • Gyártósorok beüzemelése/ áttelepítése, folyamatos fejlesztése
  • Keresztfunkcionális csapat szervezése,
  • Kapcsolattartás az érintett területekkel
  • Belső megbeszélések és nemzetközi telefonkonferenciák szervezése, vezetése

Elvárások

  • Minimum felsőfokú műszaki végzettség (Főiskola, Egyetem)
  • 1-3 év hasonló multinacionális környezetben szerzett projektvezetési és projekt-koordinációs tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás írásban, szóban
  • Excel / SAP ismeretek
  • Gyártási tevékenységben szerzett tapasztalat
  • Nyitott személyiség a társterületekkel való minél szorosabb együttműködéshez
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kiváló szervező készség
  • Önálló és csapatmunkára való alkalmasság,
  • Elemző és problémamegoldó készség,

Amit nyújtani tudunk

  • Érdekes, változatos és kihívást jelentő feladatok
  • Lehetőség a fejlődésre, előrelépésre
  • Versenyképes bérezés kiterjedt juttatási csomaggal
  • Támogató, befogadó vállalati kultúra
Job details
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Good
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

With more than 58,000 employees in 64 countries, B. Braun is one of the world's leading providers and manufacturers of healthcare solutions today. In Hungary, B. Braun is represented by three companies: B. Braun Medical Ltd. which develops and manufactures medical devices, B. Braun Trading Ltd. which markets more than 5,000 products, and B. Braun Avitum Hungary cPlc. which operates a countrywide… Find out more