Projektmérnök | EURES - European Job Days

The job offer is available for the following event:

ÁLLÁSAJÁNLAT

A B. Braun a világ egyik vezető egészségügyi termékeket gyártó és forgalmazó vállalata. A cégcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó B. Braun Medical Kft., a termékek értékesítését végző B. Braun Trading Kft. és a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt. képviseli. A három cég mintegy 2000 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője. Gyöngyösi gyárunkba keresünk új munkatársat:

PROJEKTMÉRNÖK

Feladatok

  • Projektek előészítése
  • Projekt terv készítés, kockázatok elemzése, aláírás, nyomonkövetés,
  • Projektek teljes körű menedzselése (ütemtervnek megfelelő végrehajtás felügyelete, változások nyomonkövetése),
  • Jegyzőkönyvek,- beszámolók készítése,
  • Felmerülő problémák kezelése, illetve eszkalációja,
  • Új termékek,- termékmódosítások bevezetése,
  • Gyártósorok beüzemelése/ áttelepítése, folyamatos fejlesztése
  • Keresztfunkcionális csapat szervezése,
  • Kapcsolattartás az érintett területekkel
  • Belső megbeszélések és nemzetközi telefonkonferenciák szervezése, vezetése

Elvárások

  • Minimum felsőfokú műszaki végzettség (Főiskola, Egyetem)
  • 1-3 év hasonló multinacionális környezetben szerzett projektvezetési és projekt-koordinációs tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás írásban, szóban
  • Excel / SAP ismeretek
  • Gyártási tevékenységben szerzett tapasztalat
  • Nyitott személyiség a társterületekkel való minél szorosabb együttműködéshez
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kiváló szervező készség
  • Önálló és csapatmunkára való alkalmasság,
  • Elemző és problémamegoldó készség,

Amit nyújtani tudunk

  • Érdekes, változatos és kihívást jelentő feladatok
  • Lehetőség a fejlődésre, előrelépésre
  • Versenyképes bérezés kiterjedt juttatási csomaggal
  • Támogató, befogadó vállalati kultúra