Job offer description

Zakres obowiązków:

  • Rysowanie schematów połączeń elektrycznych oraz pneumatycznych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej projektowej

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: Automatyka/Elektrotechnika/Mechatronika
  • Biegła znajomość czytania schematów elektrycznych
  • Znajomość zasad połączeń elektrycznych oraz ich projektowania;
  • Znajomość zasad połączeń pneumatycznych oraz ich projektowania;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. Komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w pracy

Mile widziana:

  • Znajomość programu Eplan P8 lub SEE ELECTRICAL EXPERT.

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Praca w profesjonalnym zespole
  • Dostęp do wiedzy i doświadczenia
  • Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji oraz szkoleń
  • Praca w międzynarodowym środowisku
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Good

SIMERIS deals in robotics, automation, mechanics and project management.We have branches in Poland, France and SlovakiaSIMERIS is an engineering company that offers a large spectre of services for the industrial environment. In order to achieve maximum satisfaction of our clients, we propose innovative solutions and accessible prices. SIMERIS benefits from the expertise of its… Find out more