Job offer description

SIA “TIMESAVING”

Reģ. Nr. 40003948967

aicina darbā Projektu vadītāju

SIA "TIMESAVING" ir dinamiska kompānija, kas darbojas identifikācijas un IT risinājumu nozarē.

Uzņēmums piedāvā klientiem augstas klases individuālus IT un identifikācijas tehnoloģiju risinājumus jebkurā darbības sfērā – tirdzniecībā, ražošanā, loģistikā, medicīnā u.c.

Darba pienākumi:

•   Veikt jaunu klientu piesaisti un veidot ilgtermiņa sadarbību ar klientiem B2B sektorā;

•   Veicināt efektīvu uzņēmuma pārstāvēto produktu prezentēšanu un pārdošanu;

•   Veikt uzņēmuma pārstāvēto IT risinājumu pārdošanas projektu vadību- plānošanu un koordinēšanu;

•   Sekot projektu plānu izpildei, analizēt rezultātus un izstrādāt priekšlikumus;

•   Sekot līdzi nozares aktualitātēm.

Prasības:

•   Iegūta augstākā izglītība uzņēmējdarbības vadībā vai līdzīgā jomā;

•   Teicamas sadarbības, komunikācijas un prezentācijas prasmes;

•   Spēja veidot ilgtermiņa sadarbību ar klientiem un partneriem;

•   Veiksmīga iepriekšēja pieredze sadarbībā ar klientiem un projektu vadībā B2B sektorā;

•   Iniciatīva, pašmotivācija un augsta pašdisciplīna;

•   Prasme noteikt prioritātes, efektīvi plānot , organizēt savu laiku un sasniegt izvirzītos mērķus;

•   Teicamas latviešu, labas angļu un krievu valodu zināšanas.

Kāpēc izvēlēties strādāt SIA “TIMESAVING”?

Piedāvājam darbu pieredzējušā un strauji augošā uzņēmumā ar progresīvu atalgojuma sistēmu un  draudzīgu, atsaucīgu kolektīvu Rīgas centrā.

•   Jūs strādāsiet ar perspektīvām un progresīvām tehnoloģijām;

•   Jūs tiksieties ar interesantiem cilvēkiem un palīdzēsiet viņiem sasniegt uzstādītos mērķus;

•   Jūs iegūsiet pieredzi tālākai savas karjeras attīstībai.

E-pasta adrese: viesturs@timesaving.lv

Alga bruto: 1170 EUR

Vakances Nr. 200930-123

Uzņēmums: TIMESAVING, SIA

Darba vietas adrese: LATVIJA, Zemitāna iela 9 k-1, Rīga

Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas

Aktuāla līdz: 31.10.2020

Pieteikto vietu skaits: 1

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Find out more