Job offer description

SOFT SUPPORT SERVICES, SIA

Aicina darbā  Projekta VADĪTĀJU

Darba apraksts:

•    Veikt projekta strukturizēšanu datorprogrammatūras atbalsta un uzturēšanas jomā;

•    Veikt projekta izstrādes analīzi un koordinēt dažādu grupu intereses;

•    Sekot projekta plānu izpildei, analizēt rezultātus, izstrādāt priekšlikumus, veikt korekcijas esošajos plānos;

•    Veikt projekta vides analīzi;

•    Regulāra komunikācija ar saistītajiem uzņēmumiem;

•    Kontrolēt izdevumus un nodrošināt resursu racionālu izmantošanu;

•    Sastādīt projekta starpatskaites un gala atskaiti.

Prasības kandidātiem:

•    Vēlamā pieredze darbā ar datorsistēmam un lietojumprogrammam kā Google Analytics, Yandex Metrics utt. ir noderīgā;

•    Vēlamā pieredze e-komercijas vai tiešsaistes reklāmas jomā;

•    Vēlamā projektu vadības pieredzē;

•    Vēlamās labas matemātiskās prasmes;

•    Spēja strādāt patstāvīgi un vadīt mazo komandu;

•    Spēja ātri analizēt jaunu informāciju;

•    Atbildība un precizitāte;

•    Labas komunikācijas, sadarbības prasmes.

Mēs piedāvājam:

•    Darba apmaksa: EUR 1123.60  (brutto);

•    Darba laiks: darba dienās;

•    Interesantu un dinamisku darbu;

•    Apmācības un izaugsmes iespējas;

•    Profesionālu un draudzīgu komandu;

•    Darba vietas adrese: Riga, Nikolaja Rēriha iela 1, LV-1010

CV un motivācijas vēstule sūtīt uz e-pasta adresi: softservices.lv@gmail.com

Alga bruto: 1123,6 EUR

Vakances Nr. 200512-72

Uzņēmums: SOFT SUPPORT SERVICES, SIA

Darba vietas adrese: LATVIJA, Nikolaja Rēriha iela 1, Rīga

Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas

Aktuāla līdz: 30.10.2020

Pieteikto vietu skaits: 1

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Find out more