Partner sites:EURES

PROJEKTA VADĪTĀJS (Project Manager)

by:  Nodarbinātības valsts aģentūra

This offer has expired

You can not apply any more to this job offer. Please go to the list of all available jobs to find a still valid offer.

The job offer is available for the following event:

SOFT SUPPORT SERVICES, SIA

Aicina darbā  Projekta VADĪTĀJU

Darba apraksts:
•    Veikt projekta strukturizēšanu datorprogrammatūras atbalsta un uzturēšanas jomā;
•    Veikt projekta izstrādes analīzi un koordinēt dažādu grupu intereses;
•    Sekot projekta plānu izpildei, analizēt rezultātus, izstrādāt priekšlikumus, veikt korekcijas esošajos plānos;
•    Veikt projekta vides analīzi;
•    Regulāra komunikācija ar saistītajiem uzņēmumiem;
•    Kontrolēt izdevumus un nodrošināt resursu racionālu izmantošanu;
•    Sastādīt projekta starpatskaites un gala atskaiti.

Prasības kandidātiem:
•    Vēlamā pieredze darbā ar datorsistēmam un lietojumprogrammam kā Google Analytics, Yandex Metrics utt. ir noderīgā;
•    Vēlamā pieredze e-komercijas vai tiešsaistes reklāmas jomā;
•    Vēlamā projektu vadības pieredzē;
•    Vēlamās labas matemātiskās prasmes;
•    Spēja strādāt patstāvīgi un vadīt mazo komandu;
•    Spēja ātri analizēt jaunu informāciju;
•    Atbildība un precizitāte;
•    Labas komunikācijas, sadarbības prasmes.

Mēs piedāvājam:
•    Darba apmaksa: EUR 1123.60  (brutto);
•    Darba laiks: darba dienās;
•    Interesantu un dinamisku darbu;
•    Apmācības un izaugsmes iespējas;
•    Profesionālu un draudzīgu komandu;
•    Darba vietas adrese: Riga, Nikolaja Rēriha iela 1, LV-1010

CV un motivācijas vēstule sūtīt uz e-pasta adresi: softservices.lv@gmail.com

Alga bruto: 1123,6 EUR

Vakances Nr. 200512-72

Uzņēmums: SOFT SUPPORT SERVICES, SIA

Darba vietas adrese: LATVIJA, Nikolaja Rēriha iela 1, Rīga

Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas

Aktuāla līdz: 30.10.2020

Pieteikto vietu skaits: 1

This job has expired

Jobs that may interest you

Uzņēmums SIA TheSoul Studio Latvia, reģ.Nr. 50203239981, aicina darbā reklāmas struktūrvienības vadītāju (profesijas kods 1222 01) ​Prasības kandidātiem: - augstākā izglītība (bakalaura grāds) vai trīs gadu pieredze attiecīgajā jomā. Svešvalodu zināšanas: angļu un krievu valoda. Alga: no 1100 līdz 2600 (bruto). Mēs piedāvājam konkurētspējīgu un motivējošu atalgojumu. CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pasta adresi: thesoulstudio@inbox.lv Alga bruto: 1100 -... Read more