Job offer description

Leírás:

A bank IT fejlesztési igénykezelési folyamatának operatív menedzselése

Feladatok:

A banki prioritások figyelembe vételével feltárja az igényeket és kidolgozza annak megoldását.

Ezen belül feladata:

az igények beérkeztetése, annak biztosítása, hogy az igények teljes körűen és megfelelő minőségben legyenek megfogalmazva.

hogy az igények kidolgozási sorrendje a banki prioritások és a rendelkezésre álló erőforrások alapján történjenek.

az igények kivizsgálása, különös tekintettel annak megoldására, fejlesztési költségére, belső erőforrás igényére és átfutási idejére vonatkozóan.

az igény kidolgozásának koordinációja, megbeszélések facilitálása, döntési helyzetek előkészítése.

az üzleti és IT érdekek képviselete az igények kidolgozása során.

folyamat ismertetése, oktatása, a folyamat betartatása. Illetve tapasztalatai és a külső visszajelzések alapján a működés optimalizálására vonatkozó javaslat ok előkészítése, előterjesztése.

folyamat mérése, a mérési eredmények publikálása a vezetőség felé.

Követelmények:

Középfokú végzettség

Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Min. 2 év multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat

Előnyt jelent:

Felsőfokú végzettség IT/Közgazdasági területen

Banki IT architektúra magas szintű ismerete

Banki üzleti folyamatok magas szintű ismerete

Clarity vagy más portfólió menedzsment eszköz felhasználói szintű ismerete

Fejlesztési vagy folyamatmenedzsment területen szerzett tapasztalat

Projekt leszállításában való részvétel (pl.: igény megfogalmazása, tesztelés, stb.)

Képes széles körű kapcsolatokat építeni, és jól együttműködik másokkal

Strukturált gondolkodás és kommunikáció jellemzi - gondolatok világos és tömör kifejezése, valamint képesség mások meghallgatására, megértésére, facilitálására

Képes az ügyfél szemével látni az igényeket, és azok mozgatórugóit

Képes feltárni az üzleti összefüggéseket, folyamatokat és feltérképezi az annak megvalósításához szükséges IT megoldást

A szakmai ismereteket gyorsan elsajátítja és hatékonyan alkalmazza

Nyitott az új gondolatok felé, a változásokat kihívásnak és érdekesnek látja

Jól kezeli a bizonytalanságot és a konfliktusokat

Tanul a sikerekből/kudarcokból, folyamatosan fejleszti magát

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

A Budapest Bank 1987-ben, a kétszintű bankrendszer kialakulásakor jött létre, az első három hazai kereskedelmi bank egyikeként. A pénzintézet több mint 30 éve működik Budapest Bank néven. A kilenc magyarországi nagybank egyikeként, mintegy 100 bankfiókból álló országos hálózattal teljes körű pénzügyi szolgáltatásokat nyújt a lakosság és a vállalatok – ezen belül főként a kis- és… Find out more