Job offer description

DARBO POBŪDIS

Vesti vykdomą projektą pilna apimtimi;

Atstovauti įmonę vykdomuose techn. izoliacijos ir pastolių montavimo projektuose pramonės objektuose;

Dalyvauti rengiantis projektui;

Ieškoti naujų galimybių ir tobulintinų sričių;

Ugdyti projekto komandą;

Darbas komandiruotėse, komandiruočių trukmė gali būti derinama.

REIKALAVIMAI

Patirtis inžinerinių/ techninių projektų valdyme ne mažiau nei 2 m.;

Iniciatyvaus ir inovatyvaus lyderio požiūris;

Galimybė dirbti komandiruotėse;

Vairuotojo pažymėjimas;

Office365 paketas;

VOL-VCA sertifikatas;

Užsienio kalbos – anglų ir/ar vokiečių kalbos (techninis žodynas privalumas).

MES JUMS SIŪLOME

Jauną ir ambicingą kolegų komandą, visada pasiruošusią padėti;

Galimybes tobulėti ir mokytis;

Aplinką, kur iniciatyvos sulaukia palaikymo;

Ilgalaikį bendradarbiavimą, nes siekiame ilgalaikių santykių, kurie grindžiami dalykiškumo, tarpusavio pasitikėjimo, savitarpio pagalbos principais;

Stabilų, darbo rezultatus atitinkantį atlygį nuo 2500 €/mėn. į rankas; Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.

INFORMACIJA:

+370 663 71 774

personalas@itcc.lt

Job details
Sector:
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Good
  • Lithuanian
  • Good
Salary range:
Not provided
Date of expiry:
Link for more information:

About company

Since the establishment of the Company in 2008, we have gained invaluable experience providing scaffolding mounting and dismantling services, technical insulation services of pipelines and equipment, and completing various refractory works in Lithuania and other European countries.Gradually, after completing lots of different complex projects and constantly improving our skills, today we have… Find out more