Partner sites:EURESELA

Proizvodni delavec (m/ž)

by:  Workforce d.o.o.

The job offer is available for the following event:

Naročnik, ki je že dolga leta prisoten tako na domačem kot na tujih trgih in je sinonim za vsesplošno kakovost na področju razvoja produktov, krepi svoj tim.  V svoj kolektiv vabi zanesljive, ročno spretne in odgovorne posameznike za prosto delovno mesto Proizvodni delavec (m/ž).

OPIS DELA

Nastavljanje strojev in urejanje proizvodnje linije

Vzdrževanje in posluževanje strojev

Izvajanje kontrole delovanja delovnih strojev

Menjava orodij na strojih

Izdelava vzorcev

Razvrščanje in kontrola končnih izdelkov

Senzorna kontrola polizdelkov in izdelkov

Izpolnjevanje dokumentacije

Druga dela po navodilu nadrejene osebe

PRIČAKUJEMO

Zaključena vsaj III stopnjo izobrazbe

Znanje slovenskega jezika

Ročne spretnosti in dober vid

Natančnost, odgovornost, delavnost

Pripravljenost na večizmenski urnik

NUDIMO

Zaposlitev v dobro stoječem podjetju

Zaposlitev za določen čas z možnost podaljšanja

Delo v urejenem podjetju in prijetnem kolektivu

Možnost strokovnega razvoja in napredovanja

Stimulativno plačilo