Job offer description

Good day, SIA  ir IT un reklāmas nozares uzņēmums, kas darbojas digitālā mārketinga sfērā. Darbībai paplašinoties, uzņēmums aicina komandā programmētāju (Web izstrāde un datubāzes) ar labām zināšanām un iepriekšēju pieredzi.

Kādas ir prasības?

  • Labas zināšanas PHP, MySQL, HTML, CSS un JavaScript, tiek sekots līdzi pašreizējās programmēšanas tendencēm un ir interese patstāvīgi izstrādāt jaunus projektus digitālā mārketinga nozarē.
  • Piemīt analītiskā domāšana.
  • Vēlme augt un attīstīt savas zināšanas, pilnveidojoties digitālajā mārketinga jomā.
  • Precizitāte un augsta atbildības sajūta, spēja uzņemties iniciatīvu un strādāt pastāvīgi.

Kādi ir pienākumi?

  • ​Izstrādāt, uzturēt un attīstīt mājas lapas atbilstoši sagatavotajai specifikācijai, sinhronizācijas risinājumi starp platformām un sadarbības partneriem, veidot datu atskaites atbilstoši prasībām.
  • Sistemātiskas pieejas nodrošināšana un sava darba prioritāšu noteikšana savlaicīgai darba rezultātu sasniegšanai.

Ko mēs piedāvājam?

  • ​Iespēju mācīties un nodrošināt savu karjeras attīstību, strādājot vienā no mūsdienās perspektīvākajām nozarēm.
  • Dinamisku kolektīvu un radošu darba vidi.
  • Iespēju realizēt savas idejas un potenciālu.
  • Uz rezultātiem balstītu atalgojumu un iespēju turpināt karjeru kopā ar mums.
  • Apmaksātas pusdienas darba dienās.
  • Elastīgu darba laiku.
  • Darba vieta: Saldus.

Vai esi gatavs/-a neatlaidīgi strādāt, lai kļūtu par vienu no labākajiem? Sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz vakance@goodday.agency

Ar kandidātiem, kas iekļuvuši otrajā kārtā, sazināsimies individuāli līdz š.g. 31. maijam.

Alga (bruto): no 1000 līdz 2000 EUR

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Find out more