Job offer description

Accenture Latvijas filiāle

DARBA APRAKSTS – Programmētājs

Mēs esam globāla konsultāciju, tehnoloģiju servisu un ārpakalpojumu

kompānija, kas apvieno vairāk kā 492 000 darbiniekus, 56 valstīs.

Accenture Latvia sniedz kvalitatīvus pakalpojumus BMW, BBC, Discovery

Networks, Henkel, Roche, Lindorf un citām kompānijām.

Accenture birojā Rīgā ir ap 1500 cilvēku liels kolektīvs, kas strādā ar Java,

Scala, .Net, C/C++, Sitecore, iOS, Android, SAP, Oracle un citās jomās.

Mēs piedāvājam:

•    Darbu starptautiskā vidē;

•    Karjeras izaugsmi;

•    Labas sociālās garantijas;

•    Profesionālu komandu;

•    Neierobežotas apmācību iespējas;

No Jums mēs sagaidām:

•    Teicamas angļu valodas zināšanas gan mutiski, gan rakstiski;

•    Prasme rīkoties ar MS Project, MS Excel un MS Power Point;

•    Vismaz 4 mēnešu pieredze darbā ar programmēšanu un/vai programmatūras testēšanu;

•    Sertifikāts, kas apliecina, ka ir iegūtas zināsanas programmēšanā un/vai programmatūras testēsanā;

•    Augstākā izglītība;

•    Vēlmi mācīties un attīstīties.

E-pasts:  karlina.gatere@accenture.com

Alga (bruto): no 1143 līdz 3558 EUR, Laika darba alga

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Find out more