Job offer description

Avalanche Latvia, SIA (Reģ. Nr. 40203242566)

Programmēšanas INŽENIERIS

Darba vietas adres – Miera iela 36, Rīga. (darbs attālināti)

Pienākumi:

• Koordinēt plašu uzdevumu klāstu citiem inženieriem

• Izmantot savas zināšanas, lai izveidotu CI / CD procesus

• Veikt praktiskus uzdevumus par Python moduļu izstrādi

• Informācijas paneļu izstrāde monitoringam un datu vizualizēšanai

• Piedalīties risinājumu izveidē, lai tie atbilst arhitektūras principiem un biznesa prasībām

Prasības:

• Pieredze datu modeļu projektēšanā un veidošanā

• Labas zināšanas TFS / Azure DevOps, Git

• Darba pieredze ar Linux vai UNIX sistēmām

• Pieredze ar automatizāciju, konfigurācijas pārvaldības sistēmām izmantojot CI / CD DevOps praksi

• Izpratne par monitoringa metodēm un rīkiem

• Darba pieredze ar Kubernetes, Open Shift, Dokers

• Pieredze par Python risinājumu izstrādi, izmantojot Anaconda Team Edition

• Pieredze monitoringa sistēmu izveidē, izmantojot ELK stack, Grafana utt.

• Ļoti labas komunikācijas prasmes angļu valodā – rakstiski un mutiski

• Pieredze ar Azure DevOps

• Zināšanas par Hadoop

• Pieredze ar Apache Airflow

Piedāvājam:

• Strādāt iedvesmojoša vidē lielā IT organizācijā

• Darbu starptautiskā komandā

• Iespēju strādāt ar dažādiem klientiem un projektiem

• Apmācības iespējas

• Atbalstošus kolēģus, vilinošus bonusus un lieliskus komandas saliedēšanās pasākumus ārzemēs

Darba devēja kontaktinformācija – +371 28686978, lasma.maksimovica@avalanchelabs.com

Alga bruto: 2500 - 5060 EUR

Vakances Nr. 200901-68

Uzņēmums: AVALANCHE LATVIA, SIA

Darba vietas adrese: LATVIJA, Miera iela 36, Rīga

Darba laika veids: Normālais darba laiks

Slodze: Viena vesela slodze

Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas

Aktuāla līdz: 01.12.2020

Pieteikto vietu skaits: 2

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Find out more