Job offer description

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak kiépítésében.

A Siemens Energy Management Budapesti Üzemének fő profilja az olajszigetelésű és száraz elosztó- transzformátorok fejlesztése és gyártása nem csak a hazai elektromos hálózat számára, hanem a folyamatosan bővülő export piacokra is.

Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület (Csepel)

Milyen feladatok várnak rád?

· Elosztó-transzformátorok darab  típus és különleges villamos vizsgálatainak előkészítése, elvégzése és dokumentálása

· Hibakeresés, napi karbantartási munkák elvégzése

Mi különböztet meg másoktól?

· Villamos ipari szakmai végzettség

· Érettségi bizonyítvány

· Számítógépes ismeretek, MS Office ismeret

·  Három műszakos munkarend vállalása

· Villamos mérések elvégzéséhez szükséges felelősség érzet

· Megbízható, pontos munkavégzés

Mit érdemes még tudnod?

· Villamos gépek méréstechnikai ismerete előnyt jelent

Mit ajánlunk?

· Versenyképes alapbér

· Alapbéren felüli juttatások: Műszakpótlék, Bónusz, Cafeteria

· Stabil vállalati háttér

· Határozatlan idejű szerződés

· Szakmai fejlődési lehetőség

· Azonnali kezdés

Miért a Siemens?

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezetet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Kitöltési segédlet a pozícióra való jelentkezéshez: https://assets.new.siemens.com/siemens/assets/public.1562754773.8486ee3e-7498-4618-aece-826d91fcf198.poziciokra-valo-jelentkezes-menete.pdf

#LI-DNI

Job details
Sector:
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Keeping the world moving forward We create technologies that take society further. How? Through electrification, digitalization and automation. We’re changing the cities you live in, the places you work, the energy that powers your home, and the way the products you love are manufactured. We’re making a difference to the world we live in every day. We’ve reduced congestion in… Find out more