Job offer description

Opis dela:

  • Nudi pomoč natakarju v strežbi
  • Pomaga pri pripravljalnih delih in pospravljanju v strežbi
  • Ureja prostore za goste (restavracijo)
  • Čisti gostinski inventar

Od kandidata pričakujemo:

  • Vsaj poklicna srednješolska izobrazba, zaželeno gostinske smeri
  • Vsaj 3 mesece delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu
  • Osnovno poznavanje načinov strežbe
  • Aktivno znanje slovenščine
  • Osnovno razumevanje tujih jezikov: italijanščina, angleščina ali nemščina

Sposobnosti:

  • sposobnost prijaznega, pozitivno naravnanega komuniciranja, vljudnost in ustrežljivost do gostov in sodelavcev – veselje do dela z ljudmi/gosti,
  • odgovornost, vestnost in natančnost, osebna urejenost.

Prijavite se lahko preko platforme ali pošljete prijavo na e-naslov: zaposlitev@remisens.si

Job details
Occupation field:
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 1 year
Language skills:
  • English
  • Basic
  • German
  • Basic
  • Italian
  • Basic
  • Slovenian
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:

About company

Hoteli Metropol d.o.o. so sestavni del mednarodne blagovne znamke Remisens, ki imajo dolgoletno tradicijo hotelske in gostinske dejavnosti. S svojo dominantno lego na hribu Sv. Lovrenca v centru slovenskega obalnega turističnega bisera Portoroža, ponujajo najvišjo kakovost storitev in predstavljajo kombinacijo ekskluzivnosti in bogastvo vsebin za nepozabne počitnice. Hoteli Metropol d… Find out more