Job offer description

Opis dela:

  • Ročno in strojno pomivanje bele posode ter pribora,
  • Vzdrževanje čistoče delovnih površin kuhinje,
  • Ločevanje odpadkov

Od kandidata pričakujemo:

  • Končano osnovno šolo
  • Delovne izkušnje na tem delovnem mestu so zaželene, niso pa pogoj
  • Spretnost rok
  • Timska naravnanost
  • Odgovornost do sebe, svojih nadrejenih in gosta
  • Osebna urejenost
  • Lasten prevoz

Prijavite se lahko preko platforme ali pošljete prijavo na e-naslov: zaposlitev@remisens.si

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Hoteli Metropol d.o.o. so sestavni del mednarodne blagovne znamke Remisens, ki imajo dolgoletno tradicijo hotelske in gostinske dejavnosti. S svojo dominantno lego na hribu Sv. Lovrenca v centru slovenskega obalnega turističnega bisera Portoroža, ponujajo najvišjo kakovost storitev in predstavljajo kombinacijo ekskluzivnosti in bogastvo vsebin za nepozabne počitnice. Hoteli Metropol d… Find out more