Job offer description

Rozsdamentes acélcsövek gyártásával foglalkozó partnerünkhöz keresünk

polírozó munkatársat, azonnali kezdéssel, hosszú távra.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XV. kerület.

Feladatok:

  • Rozsdamentes acélcsövek hegesztési nyomainak csiszolása, polírozása
  • Csiszoló, polírozó gépek kezelése
  • Gyártási dokumentumok kitöltése

Munkaidő:

  • 2 műszakos munkarend, hétfőtől péntekig napi 8 órában. (6:00-14:30; 13:30-22:00)
  • Igény szerint választható 1 műszakos és részmunkaidős munkarend

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Műszaki beállítottság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Előny: Fémipari területen szerzett tapasztalat

Amit mi ajánlunk:

  • Bérezés első hónapban: nettó 170.000 Ft/hó + műszakpótlék
  • Második hónaptól: nettó 180.000 Ft/hó + műszakpótlék
  • Cafetéria: nettó 25.000 Ft/hó negyedik hónaptól kezdődően
  • Előrelépési lehetőség – csapatvezetőként magasabb juttatás
  • Teljes munkaidős, bejelentett álláslehetőség
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Rólunk:A közép-európai régió HR-szolgáltatója Mi, a Viapan Group, új utakra léptünk a HR-szolgáltatások terén, hogy minden munkavállalói rétegnek megadjuk a munka örömét. Multinacionális cégektől, nemzetközi innovációkból tanulunk, hogy inspirálhassuk a közép-európai partnereinket.Web: http://viapan.huAbout Us: Viapan Group is a group of HR companies in Hungary. We provide full range… Find out more