Job offer description

Miejsce pracy: Zimna Wódka/gm. Ujazd

Kluczowe zadania na tym stanowisku dotyczą:

»  planowania produkcji z uwzględnieniem optymalnego wykorzystania surowców i możliwości wykonawczych maszyn

»  przygotowania harmonogramów produkcji

»  analizy zamówień i zleceń produkcyjnych

»  zapewnienia pełnej realizacji zamówień klientów

»  odpowiedzialności za wszystkie niezbędne dane w ERP oraz tworzenia wersji produkcyjnych

»  tworzenia i monitorowania systemów zarządzania Kanban

»  raportowania zagrożeń związanych z aktualną produkcją

»  przygotowania danych oraz raportów logistycznych

»  monitorowania poziomu zapasów do produkcji

»  przeprowadzania kontroli stanu magazynowego

»  współpracy w przeprowadzaniu inwentaryzacji

Jeśli posiadasz:

»  wykształcenie wyższe, kierunkowego

»  min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

»  znajomość systemu SAP, mile widziana

»  bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office (Excel oraz systemów zintegrowanych MRP)

»  znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

»  samodzielność w rozpoznawaniu problemów i wdrażaniu rozwiązań

»  bardzo dobrą umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

»  bardzo dobrą umiejętność wyciągania wniosków i proponowania rozwiązań

Dołącz do nas!

Oferujemy: umowę o pracę, wynagrodzenie zasadnicze, ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną.

Sposób aplikowania:

CV proszę wysłać na adres: praca@ifa-group.com, podając w tytule wiadomości: Planista produkcji

     Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez IFA Powertrain Polska z siedzibą w Zimnej Wódce zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662”).

Informujemy, że Administratorem danych jest IFA Powertrain Polska z siedzibą w Zimnej Wódce, ul. Europejska 8.Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Uprzejmie informujemy,

że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is required
Language skills:
  • English
  • Good
  • German
  • Good
  • Polish
  • Good

IFA Powertrain Polska należy do grupy IFA Holding GmbH, jednego z czołowych dostawców podzespołów w branży motoryzacyjnej. Współpracujemy z czołowymi koncernami motoryzacyjnymi, są to m.in.: Daimler, VW, BMW, GM, Chrysler , Audi, Porsche, Ford, Ferrari. W związku z dalszym rozwojem firmy uruchamiamy zakład w Polsce – gm Ujazd, województwo opolskie. W IFA Powertrain Polska będziemy produkować m.in… Find out more