Nasze przedsiębiorstwo poszukuje pięlęgniarek / pielęgniarzy do szpitali oraz klinik w różnych rejonach Niemiec

Wymagania:

  • Świadectwo, potwierdziające nabycie wykształcenia jako pielęgniarka / pielęgniarz
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2, potwierdzona certyfikatem językowym (istnieje możliwość rozpoczęcia pracy ze znajomością języka niemieckiego na poziomie B1)
  • Doświadczenie zawodowe

Zakres obowiązków obejmuję między innymi:

  • Opieka nad pacjentami
  • Asystowanie podczas operacji
  • Prowadzanie dokumentacji medycznej

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zasadnicze na poziomie ok. 2200 netto
  • Dodatki za pracę w godzinach nocnych, niedzielę i święta
  • Niemiecką umowę pracy na czas nieokreślony
  • Możliwość wynajęcia pokoju w cenie 300-400€ miesięcznie
  • 24 dniowy urlop roczny
  • Dodatek urlopowy oraz świąteczny

Please, don't apply for this job if you're not able to communicate in German language!

W przypadku zainteresowania prosimy o bezpośredni kontakt bądź przesłanie dokumentów aplikacyjnych (w tym CV) na maila:

Piotr Kiljan

International Recruiting Manager

Trenkwalder Personaldienste GmbH · Kastenbauerstraße 2 · 81677 München

M +49 151 120 551 56

E dejobinternational@trenkwalder.com  · W de.trenkwalder.com

Job details
Occupation field:
Education field:
Work experience:
Work experience is not required

Durch unsere regionale Marktkenntnis und unser internationales Netzwerk ist Trenkwalder ein wichtiger strategischer Partner für Konzerne sowie für kleine und mittlere Unternehmen.Heute führen wir in 17 Ländern an über 200 Standorten 50.000 Mitarbeiter mit 10.000 Auftraggebern aus allen Wirtschaftsbereichen zusammen. Wir bieten ein großes Spektrum an Personaldienstleistungen und entwickeln… Find out more