Job offer description

Aktualnie poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Piekarz Ciastkarz

Miejsce zatrudnienia: Chorzów, Piekary Śląskie

woj. śląskie

Opis stanowiska:

  • praca przy produkcji pączków / donutów
  • przygotowanie ciast do wypieku
  • przestrzeganie procedur
  • praca zmianowa (również nocna)

Wymagania:

  • doświadczenie w branży piekarniczej będzie traktowane jako atut
  • samodzielność, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość przyuczenia
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Date of expiry:
Link for more information:

Od 1990r. firma Stokson specjalizuje się w produkcji pączków na bazie tradycyjnego ciasta, przyrządzonego według unikalnej, autorskiej receptury. Na początku 2004r. uruchomiliśmy nowy zakład produkcyjny w Chorzowie specjalizujący się w produkcji pączków a w 2012 roku uruchomiliśmy drugi zakład produkcyjny w Piekarach Śląskich specjalizujący się w produkcji donutów. Zakłady wyposażyliśmy w… Find out more