Job offer description

A munkakör célja:

A próba termelési folyamatok a próba munkafeltételek szerinti végrehajtása különböző termelési területeken

Az iparosításhoz szükséges szerszámok és anyagok előkészítése

A munkakörben ellátandó feladatok:

  • Betartja és betartatja a munkakörére vonatkozó jogi és vállalati szabályokat, vállalati belső eljárásokat.
  • Betartja a vállalati biztonsági eljárásokat.
  • Biztosítani kell, hogy a szabványokat folyamatvezérelt környezetben tartsa fenn.
  • Munkavédelmi tűzvédelmi szabványok betartása.
  • Elősegíti és ösztönzi az Apollo értékek és a vállalaton belül elvárt viselkedésminták érvényesülését és képviseli is azokat.
  • Munkavégzése során az Apollo Manufacturing System kritériumoknak való megfelelést fenntartja és támogatja

Munkakör specifikus feladatok:

  • A prototípusok tanulmányozása és nyomon követése különböző területeken.  A folyamat paramétereinek megfigyelése, és az ellenőrző listák elkészítése a termékbevezető mérnök utasításainak megfelelően
  • A szükséges eszközök előkészítése a végrehajtandó teszthez a kijelölt területen
  • A termék ellenőrzése és érvényesítése a tesztek alatt a megfelelő területen
  • Technikai támogatás nyújtása az új gépek üzembe helyezésében
  • Dokumentálás a TS16949 követelményei alapján a termékbevezető mérnök utasítása szerint
  •  A teszteredmények összeállítása és a releváns eredmények jelentése az illetékes termékbevezető mérnököknek.
  • Az anyagok megigénylése a termékbevezető tesztek elvégzéséhez, valamint a kész termékek nyomon követése
  • A munkaterület és/vagy a munkahely, a gépek és az eszközök tisztán tartása az 5S szerint
  • A gépek beállítása, elindítása és kezelése a próba termelésre
  • A termékbevezető mérnök utasítása szerinti anyagmozgatás, mintavétel, osztályozás és csoportosítás

Munkavégzés helye: Gyöngyöshalász

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 2 years
Language skills:
  • English
  • Basic
Required skills:
inspect industrial equipment, industrial engineering, types of moulding, check the production schedule, perform sample testing, manufacturing of tools
Salary range:
Date of expiry:

About company

Apollo Tyres Ltd, with its corporate headquarters in Gurgaon, India, is in the business of manufacture and sale of tyres since its inception in 1972. Over the years, the company has grown manifold, establishing its footprint across the globe. The company has manufacturing presence in Asia and Europe, and exports to over 118 countries. Powered by its key brands — Apollo and Vredestein, the… Find out more