Personāla atlases speciālists | EURES - European Job Days

Personāla atlases speciālists

by:  Sentor Farm aptiekas AS

This offer has expired

You can not apply any more to this job offer. Please go to the list of all available jobs to find a still valid offer.

The job offer is available for the following event:

“Mēness aptieka”,  Tev piedāvā darbu, kur katra diena ir izaicinājums, piedzīvojums un ieguldījums attīstībā!

PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLIST,  gaidam Tavu pieteikumu!

Darba pienākumi

  • Kandidātu uzrunāšana klātienē
  • Personāla atlases procesa organizēšana un koordinēšana
  • Darba interviju plānošana un vadīšana
  • Konsultēšana un sadarbība ar kolēģiem personāla atlases jautājumos
  • Darba sludinājumu izstrāde/aktualizācija un publicēšana
  • Kandidātu datu bāzes uzturēšana un pilnveidošana
  • Atskaišu sagatavošana

Mūsu prasības

  • Augstākā izglītība
  • Pieredze personāla vadības jomā, priekšroka pieredzei atlasē
  • Labas latviešu, krievu, angļu valodas zināšanas
  • Labas datorprasmes (MS Office)
  • Orientācija uz rezultātu
  • Spēja strādāt dinamiskā darba vidē un noteikt prioritātes
  • Labas komunikācijas un sadarbības prasmes
  • Precizitāte, atbildība un rūpība

Mēs piedāvājam

  • Dinamisku un izaicinājumiem bagātu darbu stabilā un atpazīstamā uzņēmumā
  • Stabilu atalgojumu (1100.00 -1300.00 Eur bruto) un sociālās garantijas
  • Profesionālu un atsaucīgu komandu
  • Interesantu darbu strauji augošā uzņēmumā, kurš jau vairāk kā 20 gadus veiksmīgi darbojas farmācijas  nozarē
  • Iespēju profesionāli pilnveidoties un attīstīties
  • Daudzveidīgas atpūtas aktivitātes
  • Darba vietu Pārdaugavā, skaistās Daugavas krastā

Ja esam Tevi uzrunājuši, tad un  sūti savu CV uz e-pastu darbs@aptiekas.lv.

This job has expired