Job offer description

Mes jums siūlome

  • neribotą priedą prie atlyginimo, priklausantį nuo Jūsų pasiektų rezultatų;
  • perspektyvų, įdomų ir dinamišką darbą;
  • profesionalius kolegas ir draugišką atmosferą darbe;
  • tobulėjimo galimybes.

Darbo pobūdis

Būsite atsakingi už:

  • Saugos tarnybos „Argus“ paslaugų ir produktų pardavimus;
  • nuolatinį darbą su mūsų esamais klientais;
  • naujų klientų paiešką;
  • geriausio sprendimo klientui suradimą;
  • pardavimo skatinimo veiksmų planavimą ir įgyvendinimą;
  • komercinių pasiūlymų rengimą;
  • pardavimo ataskaitų rengimą, informacijos rinkimą, rinkos analizę.

Reikalavimai kandidatui

Mes tikimės:

  • turite praktinę darbo patirtį pardavimo srityje;
  • esate aktyvi, komunikabili asmenybė;
  • pasižymite noru tobulėti bei motyvacija mokytis;
  • turite puikių planavimo ir derybinių įgūdžių.

Atlyginimas

750-1100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Job details
Occupation field:
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Basic
  • Russian
  • Basic
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

UAB saugos tarnyba „Argus“25 metus sėkmingai rinkoje dirbanti saugos tarnyba "Argus", teikia apsaugos paslaugas ir siūlo inovatyvius kompleksinius apsaugos sprendimus. Saugu ir patikima dirbti kartu! Find out more