Job offer description

Pénzügyi vezető – Solymár

Rendelkezel felsőfokú pénzügyi végzettséggel?

Úgy érzed, nem okozna gondot egy csapat vezetése?

Szeretnél egy piacvezető cég csapatába tartozni?

Szárazépítészeti termékek és kiegészítők forgalmazásával foglalkozó cég keresi új pénzügyi vezetőjét!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Stabil háttér

Cégünk a piacvezetők közé tartozik Magyarországon, szárazépítészeti témakörben.

Kiemelkedő bérezés

Teljes bejelentés mellett, a munkád megbecsüljük, és ehhez mérten korrekt fizetéssel ismerjük el a teljesítményed.

Támogató csapat

A megbízható háttér mellett egy támogató csapatot is garantálunk Neked! Például céges karácsonnyal és csapatépítőkkel!

Részletek:

Munkaidő:

H-P 08:00 – 17:00

Szükséges:

felsőfokú pénzügyi végzettség

középfokú angol nyelvtudás

vezetői készségek

precíz munkavégzés

Munkavégzés helye:

Solymár

Amit biztosítunk:

  • kiemelkedő fizetést
  • teljes bejelentést
  • utazástámogatást
  • céges csapatépítőket
  • fejlődést segítő szakmai képzéseket, tréningeket

Téged keresünk, ha

  • felsőfokú pénzügyi végzettséggel rendelkezel
  • minimum középfokú az angol nyelvtudásod
  • precízen végzed a munkád
  • vezető személyiség vagy

Mik lesznek a feladataid?

Előnyként vesszük, ha

  • könyvelés előkészítése
  • pénzügyi tevékenységek, utalások, számlák ellenőrzése
  • pénzügyi vonalon hatékonysági folyamat kidolgozása, ellenőrzése, működtetése
  • cash flow kimutatás összeállítása
  • nagy összegekkel való munkától sem riadsz vissza
  • integrált ügyviteli rendszerrel dolgoztál már

Kik vagyunk?

Zsiráf Építőanyagok Kft. egy nagy múlttal rendelkező piacvezető cég. Fő profilja szigetelőanyagok, szárazépítészeti termékek és kiegészítők illetve teljeskörű építőanyagok forgalmazása.

Ideális jelöltünk, nem csak dinamikus személyiség, de jól tud csapatban is együttműködni és képes motiválni az embereket! Ha magadra ismertél, jelentkezz mihamarabb!

Ha szeretnél szuper csapatunk tagja lenni, csatlakozz még ma!

Job details
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 1 year
Language skills:
  • English
  • Good
  • Hungarian
  • Good
Salary range:
Date of expiry:

About company

https://ijob.hu/allasok/ Find out more