Job offer description

Feladatok:

  • technikusok oktatása, szakmai segítséggel való ellátása, és az akciók figyelemmel kísérése,
  • termelési folyamatok fejlesztése és nyomon követése,
  • gépek folyamatos működtetésének biztosítása, meghibásodások feltárása, gyors, szakszerű elhárítása,
  • ütemezett karbantartás tervezése, végrehajtásának támogatása,
  • műszaki támogatás nyújtása a termelési terület mennyiségi céljainak megvalósításához,
  • a termelési területen futó projektek kezelése,
  • az új felszereléseket érintő műszaki tudás biztosítása, és a módszerekhez való hozzájutás elősegítése.

Elvárások:

  • középfokú műszaki végzettség,
  • befejezett vagy folyamatban lévő felsőfokú műszaki tanulmányok,
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • analítikai képesség,
  • jó kommunikációs készség.

Ha kérdésed van a pozícióval kapcsolatban ne habozz felkeresni Lippai Krisztinát (huklip@coloplast.com).

Jelentkezésedet 2019.11.24-ig várjuk.

A Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Több, mint 11,000 dolgozóval és több, mint 100 országban elérhető termékekkel a világ vezető gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó vállalatai közé tartozunk.

Ha olyan kíváncsi vagy, mint mi, és szeretnél többet tudni a vállalatunkról, látogass el a honlapunkra: https://www.coloplast.hu/rolunk/

Job details
Sector:
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Basic
  • Hungarian
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

A Coloplast olyan segédeszközöket és szolgáltatásokat kínál, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi problémával élők mindennapjait.A dán központú Coloplast A/S leányvállalataként a Coloplast Hungary Kft. nyírbátori telephelye 2007 őszén került átadásra. Új gyártócsarnokok építésével, 2015-ben és 2018-ban is tovább bővült a gyártókapacitás. Nyírbátori gyárunkban döntően kontinencia- és… Find out more