Job offer description

Pamata darba pienākumi:

  • veikt ortodontisku ārstēšanu, nepareizu zobu un žokļu attiecību korekciju;
  • konsultēt ārstus speciālistus un pacientus;
  • kvalitatīvi un precīzi noformēt medicīnisko dokumentāciju.

Prasības:

  • augstākā medicīniskā izglītība (ārsta diploms);
  • zobārsta sertifikāts;
  • sertifikāts ortodontijā;
  • reģistrācija ārstniecības personu valsts reģistrā;
  • valsts valodas zināšanas;
  • krievu valodas un vēlams-angļu valodas zināšanas;
  • spēja izmantot darbā jaunākos medicīnas zinātnes un prakses sasniegumus;
  • koleģialitāte.

Mēs piedāvājam:

  • darbu profesionāļu komandā;
  • konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • paaugstināt kvalifikāciju, piedaloties kursos, konferencēs, semināros, kongresos;
  • ērtu darba grafiku.
Job details
Occupation field:
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 1 year
Language skills:
  • English
  • Basic
  • Latvian
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

SIA "Jelgavas poliklīnika" ir ambulatorās ārstniecības iestāde, tās darbības mērķis ir nodrošināt Jelgavas pilsētas un novada iedzīvotājiem pieejamus un kvalitatīvus medicīnas pakalpojumus diagnosticēšanā, slimību ārstēšanā, rehabilitācijā, slimību novēršanā un profilaktisku pasākumu veikšanā.Jelgavas poliklīnikas Akadēmija - zināšanu tilts starp nozares vadošajiem viedokļu līderiem un… Find out more