Dla jednego z naszych klientów, dynamicznie rozrastającego się poszukujemy osób do pracy na produkcji na stanowiskach:

Operator/ka CNC

Spawacz MIG/MAG/TIG

Praca w systemie 3 zmianowym

Miejsce pracy Mikołów

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową

- możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach klientach w oparciu o umowę o pracę

- duże możliwości rozwoju zawodowego w branży

- możliwość podniesienia swoich kwalifikacji

- atrakcyjny system wynagrodzenia

Zadania:

- udział w procesach produkcyjnych

- przygotowywanie materiału do produkcji

- programowanie maszyn CNC

- spawanie konstrukcji stalowych

Oczekujemy:

-umiejętność pracy w zespole

-znajomość rysunku technicznego

-umiejętność obsługi maszyn CNC (tokarki - frezarki)

-podstawowe umiejętności programowania i konfiguracji maszyn

-uprawnienie spawalnicze (dotyczy spawaczy)

Job details
Sector:
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required

Randstad w Polsce był rok 1994 – Polska rozpoczęła starania o wejście do Unii Europejskiej, Edyta Górniak święciła tryumfy na festiwalu Eurowizji, a w Warszawie młody emigrant z USA – Ari Hecht rozpoczął działalność TempService – pierwszej polskiej firmy, świadczącej usługi pracy tymczasowej i doradztwa personalnego. Początki nie były łatwe – usługi tego typu nie były znane polskim… Find out more