InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Wrocław (Psie Pole)

Nr ref: OWW/0619/WR

Oferujemy

  • Współpracę na podstawie umowy o pracę tymczasową z InterKadra Sp. z o.o. (po okresie próbnym możliwość przejęcia bezpośrednio przez naszego Klienta),
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Wynagrodzenie zasadnicze 3500 zł brutto + premia,
  • Pakiet socjalny,
  • Opiekę koordynatora z ramienia InterKadra.

Zadania

  • Obsługa wózka widłowego,
  • Transport materiałów na terenie magazynu,
  • Kompletacja towaru według zamówień,
  • Załadunek i rozładunek towarów,
  • Kontrola jakościowa i ilościowa towaru.

Oczekujemy

  • Uprawnień na wózki widłowe UDT- warunek konieczny,
  • Doświadczenia w pracy przy obsłudze wózka widłowego,
  • Skrupulatności i dokładności przy wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym,
  • Dobrej organizacji pracy własnej.

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.

Job details
Sector:
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Date of expiry:
Link for more information:

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Świadczymy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz payrollu. Z naszych usług… Find out more