Job offer description

Pracodawca:

Etimos Human s.r.o.

Agencja pracy tymczasowej, która działa od 04.08.2014 roku.

adres: ul. Kyjevská 36 m. 7, Praha, Czechy, tel.: 0042077355 555

Opis stanowiska:

Obsługa urządzeń mechanicznych służących do produkcji wyrobów z gumy (węży hydraulicznych).

Wynagrodzenie:

Wysokość pensji brutto: 18.500 - 21500 Korona czeska

Dodatkowe świadczenia:

zakwaterowanie na koszt pracodawcy, Pracodawca oferuje opłacone zakwaterowanie.

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę czas określony.

 Liczba godzin tygodniowo:

37,50

Zmiany i praca w dni wolne:

Tak, praca na zmiany i w dni wolne (zgodnie z grafikiem).

Dokumenty:

CV w języku polskim

Zainteresowani kandydaci spełniający wymagania zawarte w ofercie proszeni są o wysłanie swojej aplikacji do czeskiego pracodawcy na adres e-mail: trac@etimoshuman.cz

Przedstawiciel pracodawcy Ing. Adam Trač tel. +420 773 551 555

Job details
Sector:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Czech
  • Basic

Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach – nasze wsparcie dla Ciebie. Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej to kompleksowa pomoc oraz wsparcie dla osób bezrobotnych i poszukujących zatrudnienia w przezwyciężaniu trudności dotyczących życia zawodowego, a także doradztwo przy otwieraniu i prowadzeniu własnej firmy. Nasze usługi są powszechnie dostępne i bezpłatne. Oferujemy: … Find out more