Partner sites:EURESELA

Operater stroja za tlačni liv (m/ž)

by:  Workforce d.o.o.

The job offer is available for the following event:

Za uspešno podjetje, ki proizvaja ulitke iz aluminijaste zlitine s posodobljeno mehansko obdelavo in drugimi operacijami iščemo osebe, ki se bodo pridružile timu, kjer je timsko delo več kot le beseda. V kolikor vas veseli delo v proizvodnji in ste pripravljeni na nove izzive, oddajte svojo prijavo na prosto delovno mesto Operater stroja za tlačni liv (m/ž).

OPIS DELA

Nastavljanje in urejanje strojev

Vzdrževanje in posluževanje strojev

Menjava orodij na strojih

Razvrščanje in kontrola končnih izdelkov

Izpolnjevanje dokumentacije

Skrb za čisto in urejeno delovno mesto

Druga dela po navodilu nadrejene osebe

PRIČAKUJEMO

Zaželena poklicna izobrazba tehnične smeri

Zaželene so izkušnje z delom na podobnih strojih v kovinsko-predelovalni industriji (ni pogoj)

Pripravljenost na večizmenski urnik

Natančnost, zanesljivost in odgovornost

Sposobnost samostojnega in timskega dela

NUDIMO

Možnost takojšnjega pričetka dela

Zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim delom

Delo v urejenem podjetju in prijetnem kolektivu

Jobs that may interest you

Naloge in odgovornosti • Priprava dela • Pregled delovnega okolja za varno delo • Pripravljanje varilne opreme • Ročno varjenje jekla in aluminija (TIG, MIG-MAG, točkovno) • Vodenje evidenc • Izobraževanje in usposabljanje sodelavcev • Opravljanje internega transporta (ročni paletnik) • Skrb za ročno orodje • Ukrepanje v primeru ugotovljenih odstopanj • Urejanje delovnega okolja • Opravljanje drugih del v... Read more
Naloge in odgovornosti • Pripravljanje strojev in naprav za zagon, posluževanje in nadzor nad delovanjem • Nastavljanje strojev in naprav ter izvajanje manjših vzdrževalnih del • Opravljanje zahtevnejših proizvodnih in montažnih del • Preventivno vzdrževanje delovnih sredstev • Vodenje evidenc • Izobraževanje in usposabljanje sodelavcev • Opravljanje internega transporta (ročni paletnik) • Ukrepanje v primeru ugotovljenih odstopanj • Urejanje delovnega... Read more