Job offer description

OperátorMunkahely: Tatabánya

Feladatok

  • minőség-ellenőrzés
  • csomagolás

Elvárások

  • Sikeres teszt és alkalmassági vizsgálat

Amit kínálunk

  • Br 220.000 Ft alapbér
  • 8000 KP támogatás, termelési bónusz br 30.000Ft + br 28.270 SZÉP kártya, + utazás céges járatokkal +helyi járat
  • Céges buszjárat: Oroszlány, Kecskéd, Környe, Irtáspuszta, Vértestolna, Tardos, Agostány, Tata, Baj, Héreg, Tarján, Vértesszőlős, Hánta, Kisbér, Vérteskethely, Császár, Réde, Bakonyszombathely, Ászár, Bokod, Szákszend, Dad, Kömlőd, Síkvölgy, Tagyospuszta, Komárom, Komárno, Csém, Bábolna, Nagyigmánd, Mocsa, Kocs, Csákvár, Vértesboglár, Újbarok, Szár, Szárliget, Nyergesújfalu, Lábatlan, Süttő, Neszmély, Dunaalmás, Ferencmajor, Szomód, Ács, Komárom, Szőny, Naszály, Almásfüzítő
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Hungarian
  • Good
Salary range:
Date of expiry:

About company

A Pannon-Work csoport egy teljes toborzási szolgáltatást nyújtó, képzett és folyamatosan rendelkezésre álló csapatból áll, akik a lehető legjobb teljesítményt nyújtják. Országos irodahálózattal rendelkeznek, 17 hazai és 2 külföldi (Bécs, Szabadka) kirendeltségen várják ügyfeleiket.Cégük 30 éves tapasztalattal rendelkezik, több mint négyezer kölcsönzött munkavállalót foglalkoztatnak.&nbsp… Find out more