Job offer description

Tarjáni telephelyű autóipari beszállító Partnerünkhöz keresünk új kollégákat, operátor munkakörbe.

Feladatok:

  • Termelő egységeken (szerelő, fröccsöntő, prés, hajlító) operatív feladatok ellátása: kézi szerelés, gépkiszolgálás és felügyelet
  • Termékminőség ellenőrzése

Elvárások:

  • Kézügyesség
  • Állóképesség
  • 3 műszak vállalása 8 órás műszakokban
  • Interjún való megfelelés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Termelési bónuszok
  • Havi és negyedéves cafateria
  • Ingyenes buszjáratok (Tatabánya, Tardos, Héreg, Vértestolna)
Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Hungarian
  • Basic
Salary range:
Date of expiry:

About company

A WHC Kft. 1990-ben alakult és azóta Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő HR szolgáltatásokra specializálódott vállalkozása. Tevékenységeinket folyamatosan bővítettük, és mostanra már 8 magyar telephelyű, valamint 4 határon túli irodánk van, ahol olyan teljeskörű HR szolgáltatásokkal állunk a bizalmat szavazó ügyfeleink részére, mint munkaerő-közvetítés, munkaerő-kölcsönzés, valamint… Find out more