Partner sites:EURES

The job offer is available for the following event:

Feladatok

  • A gyártási folyamatban alkalmazott automata/félautomata gépsorok üzemeltetése
  • A gyártás minőségi, mennyiségi felügyelete meghatározott gépcsoportokon
  • Mérő és ellenőrzési eszközök előírás szerinti kezelése
  • A rendelkezésre álló komponensekből a vevői igényeknek megfelelő késztermék összeszerelése, ellenőrzése, csomagolása
  • Az előállított termék minősítése, dokumentálása

Elvárásaink

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Alapfokú számítástechnikai ismeret
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Készség a változásra
  • Vevőorientáltság
  • Többműszakos (8 vagy 12 órás) munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Szakirányú szakmunkás végzettség (fémipari / gépipari)
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

Jobs that may interest you

Feladatok: gyártó gépek zavartalan működésének biztosítása, gépek tervszerű ellenőrzése, számítógépes adatnyilvántartás (Hibanapló), megelőző karbantartás elvégzése, váratlan hibák javítása, folyamatképesség javítása, fejlesztése, a megfelelő minőség biztosítása. Elvárások: középiskolai végzettség, önálló munkavégzés, megbízhatóság, nyitottság, pozitív személet, fegyelmezettség, pontosság, angolnyelv-tudás előny, folyamatos műszak: 3 nap nappal-3 nap pihenő-3 nap éjjel (6:00-18:00 és 18:00-6:00). Amit kínálunk: versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatás és egyéb bónuszok,... Read more

GÉPKEZELŐ (Operátor) (Göd, Pest megye)

Offered by:  Samsung SDI
Workplace: Hungary
Feladatok automatizált gépek működésének figyelése működési változások/hibák esetén felettes tájékoztatása gépek kiszolgálása alapanyagokkal alapvető beállítási és karbantartási feladatok ellátása gépek, berendezések, eszközök, helyiség tisztítása az előírásoknak megfelelően Elvárások szakiskolai vagy gimnáziumi/középiskolai végzettség önálló munkavégzés, megbízhatóság nyitottság, pozitív szemlélet, pontosság, monotonitástűrés folyamatos műszak: 3 nap nappal-3 nap pihenő-3 nap éjjel (6:00-18:00 és 18:00-6:00) Amit kínálunk: versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatás és... Read more