Job offer description

Feladatok

- Ofszet, stanca vagy ragasztó gépek kezelése

- A gyártáshoz tartozó folyamatok betartása

- Minőségi követelmények betartása

- Higiéniai szabályoknak történő megfelelés

- Hatékony együttműködés a kollégákkal

Elvárásaink

- Középfokú műszaki jellegű végzettség

- Nyomdaipari gépmester végzettség előny

- 3/3-as munkarend vállalása

- Műszaki érzék

- Angol, német nyelv ismerete előny

- Önállóság, kiváló kommunikációs készség

- MS Office ismeret

Amit kínálunk:

- Fizetés bruttó 320.000 Ft felett pozíciótól függően.

- Éves bruttó 605.000 Ft-os cafetéria keret.

- 13. havi fizetés

- Céges buszjáratok a környező településekről

- Magyarország legnagyobb karton csomagolóanyag gyártó cégének a biztonsága, stabilitása

Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

Az STI Petőfi Nyomda Kft a német STI csoport tagjaként Kelet-Közép Európa nagy hagyományokkal rendelkező egyik vezető kartondoboz csomagolóanyag gyártója. A hozzá tartozó Petőfi Service Kft-vel együtt pedig 610 munkavállalója van. A vállalat nemcsak a termelékenységével és kiváló minőségű termékeivel vívott ki vezető helyet Magyarországon, hanem a humán tőkébe fektetett beruházással is,… Find out more