Job offer description

Motorszerelő – Diósd

Van tapasztalatod motorszerelésben?

Szabadidődben szívesen bütykölsz az autódon?

Akkor Téged keresünk!

Dízel és gáz motoros áramfejlesztő aggregátorok beszerzésével, telepítésével, karbantartásával és javításával foglalkozó cég keresi új motorszerelő munkatársát!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Stabil háttér

Közel 20 éve vagyunk a piacon, az ország minden táján, a magánjellegű gépektől, áruházakon át a fesztiválokig szolgáltatjuk az áramot!

Kiváló közlekedés

Ha kocsival érkezel Hozzánk, biztosítunk számodra parkolóhelyet! Ha pedig tömegközlekedéssel, akkor mindössze két perc sétára vagyunk a buszmegállótól.

Támogató csapat

Ügyfeleink elégedettsége mellett fontos számunkra munkatársainké is, ezért különböző csapatépitők keretein belül kovácsolunk jó hangulatú légkört!

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Részletek:

Munkaidő:

H-P 7:30-16:00

Szükséges:

motorszerelésben szerzett tapasztalat

erős fizikum

gyors, precíz munkavégzés

talpraesett személyiség

Munkavégzés helye:

Diósd

Amit biztosítunk:

  • stabil hátteret
  • összetartó csapatot
  • kiemelkedő fizetést
  • üzemanyag hozzájárulást, utazástámogatást
  • céges autót
  • munkaruhát
  • tanulás támogatását
  • csapatépítőket

Téged keresünk, ha

  • rendelkezel motorszerelői tapasztalattal
  • dolgoztál már autómotorral
  • jó az állóképességed
  • gyorsan és precízen dolgozol

Mik lesznek a feladataid?Előnyként vesszük, ha

  • különböző méretű áramfejlesztő dízel motorok szerelése, karbantartása
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Kik vagyunk?

A Villgép 2000 Bt. egy dinamikusan fejlődő, immáron közel 20 éve a piacon lévő cég. Fő profilunk dízel, illetve gáz motoros áramfejlesztők, aggregátorok beszerzése, telepítése, karbantartása és javítása. Magánjellegű, áruházi és fesztivál szintű ügyfeleink is vannak. Cégünk elszántságát, illetve kitartását mi sem mutatja jobban, mint az elmúlt 4 év piaci árbevétel növekedése, ahol a megelőző évhez képest árbevételünk minden esetben megduplázódott. Mi minden nap azon vagyunk, hogy biztonságot teremtsünk megrendelőink számára, és biztosítsuk számukra az elengedhetetlen áramellátást.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Hungarian
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:

About company

https://ijob.hu/allasok/ Find out more