Job offer description

Feladatod:

  • Minőségellenőrzési feladatok ellátása a Fröccsüzemben

Számítunk rád, ha:

  • Minőségellenőri tapasztalattal és műszaki rajzolvasási készséggel rendelkezel;
  • Alapvető számítógépes ismeretek, Excel tábla kezelése;
  • 4 műszakos munkarend vállalása;
  • Jó kommunikációs és együttműködési készséged van;
  • Megbízhatóság, pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés jellemez;
  • Döntőképes vagy, és határozott fellépéssel rendelkezel

Amit kínálunk:

  • Pozíciódnak megfelelő fizetést, jelenléti bónuszt, 13. havi jutalmat, negyedéves bónuszt;
  • Támogatjuk a munkába járásodat, igénybe vehetsz céges buszjáratot;
  • Csatlakozhatsz a vállalati mobilcsomagunkhoz;
  • Képzéseken, továbbképzéseken fejlesztheted magad;
  • Támogatjuk az egészséged megőrzését, a sporttevékenységedet;
  • Céges rendezvényeken, kirándulásokon, kulturális eseményeken vehetsz részt;
  • Céges nyaralási lehetőséget biztosítunk számodra
Job details
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Hungarian
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

Az 1993-ban alapított vállalatunk, a Phoenix Mecano Kecskemét Kft. a Phoenix Mecano cégcsoport tagja, tulajdonosa 100 százalékban a svájci székhelyű Phoenix Mecano AG. Társaságunk gépipari és elektronikai termékeket gyárt illetve fejleszt. Exporttevékenységünk elsősorban Nyugat-Európába illetve a tengeren túlra irányul, az elmúlt években azonban növekvő tendenciát mutat a magyarországi illetve… Find out more