Job offer description

Feladatok: gyártás során felmerülő minőségügyi problémák kezelése, problémamegoldás koordinálása együttműködve a termelési csapattal, minőségügyi riportok, kimutatások készítése.

Elvárásaink: középfokú műszaki végzettség, minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat.

Munkarend: a munkavégzés adott területtől függően 3 műszakban, vagy folyamatos műszakban történik.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Utiköltség támogatás
  • Cafeteria
  • Bónuszrendszer
  • 13. havi jövedelem
  • Sportolási támogatás

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, és szívesen csatlakoznál egy dinamikusan fejlődő autóipari vállalathoz, amely a világpiac egyik meghatározó szereplője, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a pozíció feltüntetésével az alábbi címre: allas@valeo.hu