Minőségellenőr | EURES - European Job Days

The job offer is available for the following event:

ÁLLÁSAJÁNLAT

A B. Braun a világ egyik vezető egészségügyi termékeket gyártó és forgalmazó vállalata. A cégcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó B. Braun Medical Kft., a termékek értékesítését végző B. Braun Trading Kft. és a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt. képviseli. A három cég mintegy 2000 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője. Gyöngyösi gyárunkba keresünk új munkatársat:

Minőségellenőr

Feladatok

  • Bejövő alkatrészekkel kapcsolatos feladatok és folyamatok elvégzése, tervezése, nyomonkövetése SAP vállalatirányítási rendszerben angol nyelvű specifikációk alapján és / vagy az alkatrészrajzok előírásainak és vizsgálati tervek figyelembevételével
  • Minőségellenőrzési folyamatok dokumentálása, visszakövethetőség biztosítása, reklamációk kezelése
  • Felszabadításhoz adatszolgáltatás az anyacégnek angol nyelven
  • Terméktörténeti dokumentációk összeállítása, rögzítése (charge dokumentáció)

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Minőségbiztosítási ismeretek
  • Excel / SAP ismeretek
  • Gyártási tevékenységben szerzett tapasztalat, lean szemlélet
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Nyitott személyiség a társterületekkel való minél szorosabb együttműködéshez
  • 3 műszakos munkarend

Amit nyújtani tudunk

  • Érdekes, változatos és kihívást jelentő feladatok
  • Lehetőség a fejlődésre, előrelépésre
  • Versenyképes bérezés kiterjedt juttatási csomaggal
  • Támogató, befogadó vállalati kultúra