Job offer description

Vállalatunk, a Dynamic Technologies Hungary Kft. TIER 1-es autóipari beszállító. Minőségügyi csapatunkba nagyszériás gyártásban többéves tapasztalattal rendelkező, angolul és/vagy németül jól beszélő mérnököt keresünk.

Feladatok:

  • A napi termelési folyamat felügyelete minőségügyi szempontból
  • Részvétel a gyártási folyamatok fejlesztésében és optimalizálásában ezzel biztosítva a hibamentes gyártást
  • Megelőző és javító folyamatok elindítása, felügyelete, végrehajtása a termelési folyamat minőségének javítása és a vevői elégedettség növelése céljából
  • Aktív vevői kapcsolattartás minőségügyi kérdésekben, valamint reklamációk teljes körű kezelése
  • Hibák elemzése, a gyökérokok meghatározása (8D, FTA, 5Why), javító intézkedések bevezetése
  • Belső minőségügyi dokumentumok frissítése (PFC, FMEA, CP, ellenőrzési utasítások)
  • Részvétel a belső és külső minőségügyi auditokon

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség műszaki és/vagy minőségbiztosítási területen
  • legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Minőségbiztosítási módszerek alapos ismerete (8D, FMEA, FTA, control plans stb.)
  • IATF16949 minősítés ismerete, VDA 6.3 belső auditori tanúsítvány előnyt jelent
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, előny a német nyelv ismerete
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Csapatjátékos, magabiztos és rugalmas személyiség

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, dinamikus munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria, útiköltség-térítés, stb.
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség

További információ és jelentkezés: karrier@dyntec.hu

Job details
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Between 2 and 5 years
Language skills:
  • English
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:

About company

HDT Automotive Solutions Group manufactures a large range of tubing for automotive application. The casting division completes the portfolio, for automotive and industrial applications, and the heavy duty heat exchanger division for oil & gas and power plant applications. Dynamic Technologies Hungary is the HDT Group biggest plant in Europe. We manufacture HVAC & PT… Find out more