Job offer description

GMD Cast Hungary Kft. dorogi telephelyű magas nyomásos aluminium öntödéjébe és megmunkáló üzemébe keres

Minőségbiztosítási mérnököt

Feladatok:

  • Termelés, termékek (félkész-, és késztermékek) ellenőrzése
  • Folyamat ellenőrzése, folyamat képességvizsgálatának elvégzése
  • PPAP folyamatban való részvétel, dokumentáció
  • Új projektekben való aktív részvétel (APQP)
  • Ellenőrzési terv (CP) elkészítése
  • Kockázatértékelés elkészítése, koordinálása (FMEA)
  • Reklamációk kivizsgálása
  • Javító, helyesbítő-, megelőző intézkedések meghatározása, végrehajtása, követése
  • Oktatási anyag elkészítése
  • Oktatások megtartása, azok hatékonyságának követése
  • Minőségügyi utasítások (ellenőrzési utasítás, eljárások) készítése
  • Belső auditok lefolytatása
  • Vevői, hatósági auditokon való részvétel
  • Beszállítói auditok elvégzése

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség, műszaki felsőfokú végzettség preferált
  • Szakmai tapasztalat minőségügyi területen
  • Minőségügyi technikák elméleti és gyakorlati ismerete (FMEA, 5W1H, Ishikawa, QFD, stb)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Statisztikai alapok
  • Kielégítő IT felhasználói (Microsoft) ismeretek

Jelentkezni  önéletrajzzal a hr.dorog@gmd-eurocast.com e-mail címen lehet.

Job details
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 1 year
Language skills:
  • English
  • Fluent
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:

About company

Member of Eurocast Group. Hungarian company founded in 2017. High-pressure aluminum foundry and machining. The company is located in Dorog, Komárom-Esztergom Country.Az Eurocast csoport tagja, a magyar vállalat 2017-ben alakult meg. Magasnyomású alumínium öntöde és megmunkáló üzem. A cég Dorogon, Komárom-Esztergom Megyében található. Find out more