Job offer description

Feladatok:

  • bejövő vagy kimenőáru anyagok folyamatos mintavételes ellenőrzése különböző gépek használatával (3D hexagon, OGP, érdesség mérő, magasság mérő, tolómérő, AC-IR stb.) a vizsgálati szabvány alapján,
  • műszaki rajzolvasás/értelmezés,
  • a megvizsgált termékek minősítése,
  • a minősített termékek adatainak rögzítése a rendszerben, adminisztráció, az ellenőrzéshez kapcsolódó statisztikák vezetése.

Követelmények:

  • középfokú műszaki végzettség,
  • mérési rendszerekkel vagy hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • felhasználói szintű számítógépes alapismeretek (MS Office - Excel/Word),
  • alapfokú angolnyelv-tudás,
  • folyamatos műszak: 3 nap nappal-3 nap pihenő-3 nap éjjel (6:00-18:00 és 18:00-6:00).

Előnyt jelent:

  • 3D mérőgépek ismerete,
  • legalább 1 éves releváns szakmai autóipari tapasztalat alapanyag/termék ellenőrzés terén,
  • termelőüzemben szerzett tapasztalat,
  • minőségellenőrzési ismeretek, tapasztalat,
  • metrológusi végzettség, metrológia területen szerzett tapasztalat, illetve kalibrálási területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem (alapbér + műszakpótlék, valamint egyéb bónuszok),
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • oktatások, képzések,
  • vállalati busz / bejárás támogatása.
  • meleg étkeztetés helyben,
  • kiváló munkakörnyezet.
Job details
Sector:
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

A Samsung SDI az európai akkumulátorgyártás központját látta a már meglévő Gödi gyárban, így elindította annak átalakítását, bővítését, mely jelenleg is tart.A gödi gyár a mintegy 3800 alkalmazottjával állandó és stabil munkáltatója a régiónak.Elhelyezkedésnek köszönhetően a vállalat képes jelentősen csökkenteni logisztikai költségét, valamint azonnal képes reagálni az európai piac… Find out more