Job offer description

Főbb feladatok:

  • az IATF 16949 és a SAMSUNG SDI szabványok szerinti minőségirányítási rendszer fenntartása és javítása,
  • a változások kezelése rendszer szinten,
  • aktív csapattag a hibaelemzés, a problémamegoldás, a korrekciós és megelőző intézkedések végrehajtása során, amely magában foglalja e hatékonyság elemzését,
  • minőségi támogatást nyújt a gyártási folyamatokhoz és projektekhez.

Követelmények:

  • MSc / BSc mérnöki diploma vagy középfokú végzettség hasonló területen szerzett munkatapasztalattal,
  • ISO 9001 szabvány ismerete,
  • különféle minőségi módszerek ,eszközök ismerete: 8D problémamegoldás, 5-W, Ishikawa Diagram, FMEA, CP, SPC, 5S,
  • határozott, rugalmas és eredményorientált személyiség,
  • jó kommunikációs és szervezési készségek,
  • jó kommunikációs készségek helyi és angol nyelven,
  • felhasználói szintű számítógépes alapismeretek (MS Office - Excel/Word).

Előnyt jelent:

  • belső auditori tapasztalat (ISO 9001 vagy IATF 16949 vagy VDA 6.1...),
  • legalább 3 éves releváns szakmai autóipari tapasztalat,
  • termelőüzemben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem (alapbér és egyéb prémiumok),
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • oktatások, képzések,
  • vállalati busz / bejárás támogatása,
  • meleg étkeztetés helyben,
  • kiváló munkakörnyezet.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Job details
Sector:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Good
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

A Samsung SDI az európai akkumulátorgyártás központját látta a már meglévő Gödi gyárban, így elindította annak átalakítását, bővítését, mely jelenleg is tart.A gödi gyár a mintegy 3800 alkalmazottjával állandó és stabil munkáltatója a régiónak.Elhelyezkedésnek köszönhetően a vállalat képes jelentősen csökkenteni logisztikai költségét, valamint azonnal képes reagálni az európai piac… Find out more