Job offer description

Severstal Distribution (distribution.severstal.com) ir lielākais metālapstrādes uzņēmums Baltijas valstīs un viens no lielākajiem metāla produkcijas piegādātājiem Ziemeļeiropā.

Šobrīd uzņēmums savai komandai aicina pievienoties

METĀLAPSTRĀDES DARBGALDU OPERATORU/-I

Pienākumi

  • apkalpot metālu garengriešanas, šķērsgriešanas līniju u. c. darbgaldus;
  • apstrādāt metālu;
  • pārvietot preces (metāla produkciju ruļļos, sagrieztās sloksnes) un citas iesaiņotas kravas;
  • iesaiņot metālprodukciju;
  • kontrolēt izejmateriālu un gatavās produkcijas kvalitāti.

Prasības

  • vēlme strādāt.

Piedāvājam

  • darbinieka veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu;
  • atsaucīgus kolēģus un pozitīvu darba vidi;
  • labus darba apstākļus un profesionālās izaugsmes iespējas.
Job details
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

Severstal Distribution (distribution.severstal.com) is the largest steeltrading company in the Baltic States importing of steel goods to various European countries Find out more