Job offer description

Galvenie amata pienākumi:

Veikt pacientiem ārsta nozīmēto ārstniecisko procedūru izpildi. Veikt pacientu sagatavošanu akūtajām un plānveida operācijām, sagatavot vidi un aprīkojumu ķirurģiskām operācijām, asistēt ārstam ķirurģisko operāciju izpildes laikā, izvērtēt pacienta aprūpes procesu un tā rezultātus, u.c.

Prasības pretendentiem:

  • medicīnas māsas izglītība;
  • reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;
  • vēlams sertifikāts nozarē;
  • vēlama iepriekšēja darba pieredze specialitātē;
  • prasme noteikt prioritātes, spēja ātri reaģēt un darboties neatliekamās situācijās;
  • obligātas valsts valodas zināšanas;
  • teicamas komunikācijas un saskarsmes spējas;
  • precizitāte, augsta atbildības sajūta.

Piedāvājam:

  • atbildīgu, dinamisku un interesantu darbu;
  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • atvieglotus nosacījumus medicīniskajai aprūpei slimnīcā.

Darba laiks: summēts darba laiks darba dienās (gan dienas (8:00 – 16:00), gan diennakts (8:00-8:00) darbs).

Atalgojums:

  • stundas PAMATA likme nesertificētām māsām – 6,30 EUR/h Bruto, sertificētām māsām – 7,20 EUR/h Bruto;
  • piemaksas atbilstoši darba likumdošanai un koplīgumam (par dienas posteni vai darbu nakts stundās, par darba intensitāti un stāžu u.c.);
  • vidējā mēnešalga par 168h (ieskaitot piemaksu par dienas posteni vai darbu nakts stundās) nesertificētām māsām no 1323,00 EUR/h Bruto, sertificētām māsām no 1512,00 EUR/h Bruto.

Gaidām Jūsu CV (ar norādi konkursam „Medicīnas māsa acu operāciju blokā”) uz e-pastu: personals@stradini.lv vai iesniegtus personīgi Personāla vadības daļai (Rīgā, Pilsoņu ielā 13, 2.korpusā , LV-1002)

Tālrunis informācijai 6709 5305

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kas tiks aicināti uz pārrunām!

Job details
Occupation field:
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” ir daudzprofilu slimnīca, kas sniedz pilna apjoma neatliekamo un plānveida medicīnisko palīdzību, kā arī nodrošina pirms un pēc diploma izglītību, veic zinātniskus pētījumus un nodrošina jaunu ārstniecības metožu un tehnoloģiju aprobēšanu un ieviešanu Latvijā. Slimnīca lepojas ar mūsdienu prasībām un kvalitātei atbilstošu, modernu… Find out more