Job offer description

Fő feladatok:

  • A termelésben lévő gépek műszaki állapotának felügyelete, karbantartása
  • Tervezett karbantartások végrehajtása
  • Aktív közreműködés nem tervezett meghibásodások elhárításában
  • Folyamatosan ellenőrzi a gépek és berendezések állapotát
  • Karbantartási dokumentumok naprakészen tartása

Elvárások:

  • Műszaki/gépész végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves gyártási tapasztalat
  • Pneumatikai és hidraulikai ismeret előnyt jelent
  • Netstal, Husky gépek ismerete
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret (Word, Excel)
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Önállóság és precíz munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezetet egy 100%-ban családi tulajdonú vállalatnál
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzést
  • Kihívásokkal teli, változatos munkafeladatokat
  • Szakmai támogatást, továbbképzéseket

    Fényképes szakmai önéletrajzokat várunk, fizetési igény megjelölésével!
Job details
Sector:
Occupation field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Between 2 and 5 years
Salary range:
Date of expiry:

About company

Az ALPLA hosszú távú, megbízható partner akar lenni - ami azt jelenti, fizess tisztességes, a piaci szintnek megfelelő bért, és tedd ezt hosszú távon, hogy Te is bízhass abban, stabil munkahelyet biztosítunk számodra az elkövetkezendő 15-20 évben is. Az ALPLA tatabányai üzemét a közel 27 éves működése során mindig is a folyamatos fejlődés jellemezte. Jelenleg egy új gyártási részleget… Find out more