Job offer description

Galvenie pienākumi:

  • Produkcijas noformēšana, marķēšana atbilstoši noteiktajām prasībām (akcīzes marku, anotāciju, uzlīmju līmēšana uz pudelēm un kastē);
  • Precīza produkcijas komplektēšana atbilstoši pasūtījumam;
  • Produkcijas un materiālu šķirošana.

 Sekmīgai darba izpildei nepieciešams:

  • Augsta atbildības sajūta;
  • Nevainojama darba kvalitāte;
  • Pozitīva un godīga attieksme pret darbu un kolēģiem.

Mēs piedāvājam:

  • Sociālās garantijas;
  • Darbu stabilā uzņēmumā;
  • Atalgojumu atkarībā no padarītā darba apjoma (vidēji no 700 – 1000 EUR /mēnesī (bruto)).
  • Apmaksātu dzīvesvietu Rīgā (dienesta viesnīca)
  • Kompleksās pusdienas-1.70-1.95 EUR

Darba laiks: 7:00 – 15:30 (darbs no pirmdienas līdz piektdienai).

Darba vieta: Lapeņu iela 3, Rīga

Papildus jautājumu gadījumā, lūdzam zvanīt: 67081326 vai 27868046, personals@lb.lv

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

AS Latvijas balzams ir vadošais alkoholisko dzērienu ražotājs Baltijā ar tradīcijām bagātu vēsturi kopš 1900. gada. Uzņēmumam ir divas alkoholisko dzērienu ražotnes Rīgā – dzirkstošo vīnu un vieglo alkoholisko dzērienu ražotne un stipro alkoholisko dzērienu ražotne. Uzņēmums nodrošina gandrīz 600 darba vietas un ir viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem Latvijā.Vairāk informācijas par uzņēmumu… Find out more