Job offer description

Pamata darba pienākumi:

  • veikt mamogrāfijas aprakstu, arī valsts organizētā vēža skrīninga ietvaros;
  • savlaicīgi, kvalitatīvi un precīzi noformēt medicīnisko dokumentāciju.

Prasības:

  • augstākā medicīniska izglītība (ārsta diploms);
  • radiologa – diagnosta sertifikāts;
  • reģistrācija ārstniecības personu valsts reģistrā;
  • apmācību kursu par krūts dziedzera attēla diagnostiku ne mazāk ka 14 stundu apjonā apliecība;
  • apliecinājums par iepriekš veiktajiem mamogrammu aprakstiem – ne mazāk kā 500x gadā vai 1000x divos gados;
  • valsts valodas zināšanas normatīvajos aktos noteiktajā apjomā;
  • krievu valodas un vēlams angļu valodas zināšanas;
  • koleģialitāte.

Mēs piedāvājam:

  • darbu profesionāļu komandā;
  • konkurētspējīgu atalgojumu, sociālas garantijas;
  • ērtu darba grafiku.
Job details
Occupation field:
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Between 2 and 5 years
Language skills:
  • English
  • Basic
  • Latvian
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

SIA "Jelgavas poliklīnika" ir ambulatorās ārstniecības iestāde, tās darbības mērķis ir nodrošināt Jelgavas pilsētas un novada iedzīvotājiem pieejamus un kvalitatīvus medicīnas pakalpojumus diagnosticēšanā, slimību ārstēšanā, rehabilitācijā, slimību novēršanā un profilaktisku pasākumu veikšanā.Jelgavas poliklīnikas Akadēmija - zināšanu tilts starp nozares vadošajiem viedokļu līderiem un… Find out more