Szukasz pracy w Opolu na Metalchemie? Obsługa wózków widłowych nie jest Ci obca? Posiadasz uprawnienia UDT? Mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Nie zwlekaj! Aplikuj już teraz!

oferujemy

  • wynagrodzenie od 4000 brutto podstawy
  • wysokie premie miesięczne
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na pełen etat
  • możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych (karta sportowa, dodatkowa opieka medyczna)
  • miłą atmosferę w pracy i zgrany zespół

zadania

  • operowanie wózkiem widłowym
  • bieżące prace magazynowe, zlecane przez przełożonego

oczekujemy

  • uprawnień na wózki widłowe UDT
  • mile widziane uprawnienia na suwnice
  • odpowiedzialności, chęci i zmotywowania do pracy
  • gotowości do pracy zmianowej - 2 zmiany
Job details
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Polish
  • Very good
Salary range:
4000 - 5000 PLN
Date of expiry:
Link for more information:

Randstad jest globalnym liderem branży HR. Działamy w 39 krajach na całym świecie. Już ponad 60 lat pomagamy ludziom znaleźć pracę. Wspieramy pracodawców w pozyskaniu najlepszych kandydatów. Osiągamy to poprzez połączenie siły współczesnej technologii z naszą pasją do ludzi. Będziemy szukać dla Ciebie pracy, która dopasuje się do Twoich potrzeb i możliwości. Porozmawiajmy o Twojej nowej… Find out more