Partner sites:EURES

MAG hegesztő, szerkezetlakatos, Felső Ausztria

by:  Jobcapital Kft.

This offer has expired

You can not apply any more to this job offer. Please go to the list of all available jobs to find a still valid offer.

The job offer is available for the following event:

Osztrák partnerünk részére keresünk MAG hegesztőket szerkezetlakatosi ismerettel

Feladatok:

  • Hegesztés MAG eljárással, összeállítás rajzról
  • Különböző szerkezetek, utánfutók gyártása
  • 2-12 mm vastagságú lemezek hegesztése

Elvárások:

  • Megfelelő végzettség és több éves MAG hegesztői gyakorlat
  • Szerkezetlakatosi ismeretek, összeállítás rajz alapján
  • Szakmai A2-es szintű német nyelvtudás
  • Jogosítvány, autó
  • Próbamunkán való részvétel

Amit kínálunk:

  • 1 műszakos munka
  • Bér: nettó 2000-2100 €/hó + 13. és 14. havi bér
  • Ingyenes szállás
  • Munkavégzés egy kisebb, családias cégnél

Munkavégzés helye: Linztől 60 km-re

This job has expired

Jobs that may interest you

Schweißer/in

Offered by:  MSE Personal Service AG
Workplace: Austria
Im Auftrag führender Unternehmen in Vorarlberg suchen wir laufend Schweisser (w/m) Ihre Verantwortung • durchführen von Schweissarbeiten nach Plänen und technischen Schweisszeichnungen • MAG, MIG, WIG, Autogen oder Elektro-Schweissen in der Produktion oder auf der Baustelle Ihr Profil • selbständiges Arbeiten nach Plan und Planzeit gilt als Voraussetzung • sehr gute Praxis im Schweissen (Quer- und Stehnähte mehrlagig, etc.) •... Read more
EOJD