Job offer description

A több mint 50 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, és világszerte mintegy 20.000 munkavállalót foglalkoztató Leadec a legjelentősebb autóipari nagyvállalatok folyamatainak (műszaki és infrastrukturális épületüzemeltetés, karbantartás, elektromos rendszerek kivitelezése, központi energiabiztosítás) ellátásához, fejlesztéséhez nyújt hosszútávon megbízható támogatást, innovatív megoldásokat, melyet a magasan képzett munkatársak elkötelezettsége és megbízható teljesítménye biztosít partnereinknek.

Győri csapatunk bővítéséhez az alábbi munkakörbe munkatársakat keresünk:

Műszakvezető

Feladatok, felelősségi körök:

  • Az általa vezetett szakmai terület irányítása
  • A szakmai terület tevékenységével kapcsolatos tervezési, szervezési, irányítási, ellenőrzési és értékelési feladatok elvégzése
  • Az operatív feladatok rendszerezése, megfogalmazása, kiadása, a végrehajtás ellenőrzése
  • Elkészíti az adott hónapra érvényes munkabeosztást, gondoskodik a munkarend szerinti dolgozói létszám meglétéről.
  • A szakmai terület működési hiányosságainak folyamatos feltárása, azok kijavítása
  • Területére vonatkozó munkautasítások elkészítése, oktatása
  • Közreműködik a nyitott pozíciókra történő megfelelő kvalitással rendelkező dolgozó kiválasztásban
  • Gondoskodik a területén használatban lévő eszközök, gépek, berendezések előírás szerint biztonsági felülvizsgálatáról.

Feltételek a pozíció betöltéséhez:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves munkatapasztalat
  • Releváns munkatapasztalat az épületüzemeltetés és szolgáltatás­nyújtás terén
  • Szolgáltatói szemléletmód
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Folyamatos műszakrend vállalása

Munkavégzés helye: Győr

Munkatársainknak amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási rendszert, választható béren kívüli juttatásokat
  • Multinacionális hátteret
  • Képzési lehetőségek biztosítását a szakmai fejlődés támogatására

Pályázati anyagát (magyar és/vagy angol, német önéletrajz) a pozíció megjelölésével az alábbi címre várjuk:

vigykarrier@leadec-services.com

Job details
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Between 2 and 5 years
Language skills:
  • German
  • Basic
  • Hungarian
  • Very good
Required skills:
inspect building systems, examine the conditions of buildings, assemble electrical components, engineering principles, use technical documentation, interpret technical requirements, Technical terminology
Salary range:
Date of expiry:

About company

Leadec Kft. – az autóipari szolgáltatások specialistája Székhelye: 9025 Győr, Csipkegyári út 2-4. Illetékes – toborzás ügyben: Juhász Katalin Telefon: +36 96 550 640 Honlap: https://www.leadec-services.com/hungary/hu/karrier/allasajanlatok/ E-mail: vigykarrier@leadec-services.com Alapítás éve: 1994. Tevékenységi területük: műszaki és… Find out more