Job offer description

Műszaki Támogató Mérnök (Technical Support Engineer)

Feladatok

  • ügyfelek szoftvereinkhez (MATLAB, Simulink) kapcsolódó tevékenységének műszaki támogatása on-line és telefonon
  • értékesített szoftvertermékeink naprakész ismerete
  • folyamatos tanulás, iparági szakterületek követése

Minimális elvárások

  • alapvető szoftveres modellezési és szimulációs ismeretek, érdeklődés
  • kiemelkedő írás- és szóbeli kommunikációs készség magyar és angol nyelven
  • ügyfélorientált gondolkodás, empátia, érzelmi intelligencia
  • proaktív, agilis hozzáállás
  • mérnöki, matematikus/fizikus/informatikus végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok

Előnyt jelent

  • tapasztalat MATLAB, SIMULINK, COMSOL termékekhez kapcsolódóan, minél magasabb szinten
  • tapasztalat műszaki támogatásban, illetve ügyfélközeli mérnöki tevékenységben
  • tapasztalat ügykezelő (ticket-) rendszerek használatában
  • oktatói, egyetemi oktatói háttér, mentori vagy egyéb közéleti tevékenység
  • román, illetve délszláv nyelvek ismerete

Amit kínálunk

  • időben és térben rugalmas, internet- és telefoneléréssel bárhonnan végezhető munka
  • fiatalos, multikulturális környezet
  • összetartó csapat
  • ismert és elismert termékkör magas szintű megismerése
  • folyamatos továbbfejlődési lehetőség
  • családbarát munkahelyi folyamatok
  • versenyképes jövedelem

Részmunkaidőben (50-75%) és teljes munkaidőben is végezhető, nem helyhez kötött munkakör, havi egy alkalommal személyes találkozó a cég budapesti, XI. kerületi irodájában.

Az önéletrajzokat a metzger.balazs@pannonwork.hu e-mail címre várjuk.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Good
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:

About company

A Pannon-Work csoport egy teljes toborzási szolgáltatást nyújtó, képzett és folyamatosan rendelkezésre álló csapatból áll, akik a lehető legjobb teljesítményt nyújtják. Országos irodahálózattal rendelkeznek, 17 hazai és 2 külföldi (Bécs, Szabadka) kirendeltségen várják ügyfeleiket.Cégük 30 éves tapasztalattal rendelkezik, több mint négyezer kölcsönzött munkavállalót foglalkoztatnak.&nbsp… Find out more